Zaostřeno na... BZRK! :D

19. února 2013 v 17:21 | Berry Lettyen's |  Zaostřeno na
Dneska se konečně stala věc, na níž jsem čekala skoro čtyři týdny. Do školy konečně přišly knížky od Albatrosu a s nimi i můj drahý BZRK. Můžu jen děkovat, že učitelka co se o ty knížky stará je tak hodná, že mi BZRK dala o (tedy já zaplatila, ale všem je asi jasné jak to myslím, že? :D ) den dřív. Jinak nevím, co bych si počala, když jsem ho viděla jak tam na mne kouká z poličky :D. Takže jsem si dneska konečně hrdě odnesla domů BZRK. Vím, že některým z vás dělám chutě, ale já se o tom prostě musím zmínit...

...A nemohla jsem si odpustit fotky... :)

(Omluvte tu hroznou kvalitu fotek... je to před můj chorý mobílek, protože foťák mi tak trochu umřel... :D )

Normálně zpředu... Má úžasnou obálku :)Zadní strana obálky

"Nano? Co to je, Alexi?" zašeptal Noah, jako by mluvil na vyděšené dítě. Jemně.
"He he he, ne. Ne. Ne ne ne nano nano nano. Ne."
Noah počkal, až skončí. Odmítal odvrátit zrak. Tohle byl jeho bratr. Zbytek jeho bratra.
(1. kapitola, strana 11)

Trochu "zaostřeno" na text - snad všichni přečtete, kdo ne napište do komentů :)

A tady, jak vypadá v knihovničce - do normální knihovničky se mi už tak trochu nevejde ani knížka, takže asi budu muset vyklidit tituly typu - Mikeš a podobné... Jo nemám to kam dávat tak musí být ty dětské knížky hezky všem na očích, že? A musejí zabírat místo těmhle skvostům :) - je mezi mou úplně nejoblíbenější trilogií z níž mám zatím jen dva díly, hned po pravici má knihu Nádherné Bytosti a ty vedle AtU jsou Škola Noci, celá série :) Tady mi to akorát tak vyjde na třetí díl AtU a taky už tu bude trochu těsno... :D Asi budu muset za chvíli stavět druhou řadu :D

A teď trochu o tomhle krásném skvostu, který přibyl do mé knihovničky :D.

>BZRK [BZRK #1]
>Michael Grant
>2013, CooBoo
>334 stran
>Nano. Svět uvnitř lidského těla, svět v mase, svět mezi nervovými zakončeními. A v něm se odehrává bitva mezi těmi, kdo chtějí ovládnout lidskou mysl, a těmi, kdo jim v tom chtějí zabránit. Mezi nimi jsou i Noah a Sadie, jejichž blízké zničil boj o moc, který vedou bratři Armstrongovi, podivná Dvojčata, která touží ovládnout svět a vytvořit utopickou společnost bez konfliktů a válek, bez hladu a strádání. Jenže jak vést válku v nanosvětě, kde stačí šikovně "předrátovat" pár nervových spojení a z člověka je rázem jen loutka? Strhující thriller, který balancuje na tenké hranici mezi realitou a šílenstvím.

Broučák neměl kamarády. V tomhle životě. Ani v téhle práci. A nůž by mu ráda vrazila do zad spousta lidí. Paranoia? Pche. Jen zdravý rozum.
Stáhl si přes hlavu kapuci mikiny, zhluboka se nadechl, připravil se a otevřel dveře.
No jasně, Jindal už čeká se zvednutou rukou a chce si plácnout. Jindal byl... no jo, co vlastně byl? Něco jako administrativní manažer cukačů? Bral sám sebe jako čloěka v řídící funkci. Cukači ho brali jako chlápka, který se stará o to, aby lednička byla pořád plná Red Bullu.
(3. kapitola, strana 29 a 30)

O tak trochu morbidní scény zde není nouze, jsem sotva na 30-té stránce a už je to docela hustý :D K obálce, strašně se mi líbí, hlavně to jak je na té černé vyvedé to zlaté písmo, taky se mi líbí to jak je vzláštně udělané jméno autora a ještě pár větiček na zadní straně obálky, ono totiž při určitém světle prostě na té černé nejsou vidět a to je hustý :D. Ta knížka se mi opravdu hodně hodně moc líbí a mám pocit, že ji přečtu docela rychle (jo, jo Školu Noci dočtu nebojte, celou sérii, ale teť tu mám BZRK ne? :D). Říkám po prvních pár stranách a jsem příběhem úplně uchvácená! :D

Tak, co vy na BZRK lidičky? Já jsem teda nadmíru spokojená i když jsem teprv na straně 33. Ještě teďka tedy holt dočtu Probuzenou a pak se na BZRK vrhnu s plnou parádou. Ale popravdě na ty Čarodějky z East Endu se asi vykašlu, protože mi opravdu moc nebaví... No uvidíme a teď chci jen říct, že tyhle články Zaostřeno na... Tu budou pokaždý když si koupím nějakou novou knížku, protože strašně ráda mluvím o nových knížkách a ani nevím proč :D. Sice jsem vynechala Nádherné Bytosti, ale ten článek časem doplním :)

Berry Lettyen's :D
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Ilon-Ká** Ilon-Ká** | 19. února 2013 v 17:47 | Reagovat

Musí to být úžasná kniha. Ještě jsem o ní neslyšela, ale vypadá hodně zajímavě! Potom sem dej, jaká byla. Jestli si ji mám taky koupit. Teď momentálně trpím nedostatkem nových knih... :-) Jinak moc hezký článek :-)

2 Ana "Knihofil18" Syringa Ana "Knihofil18" Syringa | Web | 19. února 2013 v 18:05 | Reagovat

taká závisť. u nás to nevyšlo

3 Berry Lettyen's Berry Lettyen's | Web | 19. února 2013 v 18:17 | Reagovat

[1]: Neboj recenze bude :D

[2]: Oh, to je mi moc líto... Opravdu někdo jako ty by si jistě Bzrk zasloužil vlastnit :)

4 Lily "Aravis" Starfall Lily "Aravis" Starfall | Web | 19. února 2013 v 19:03 | Reagovat

Příjemné čtení ;) Já jsem BZRK zhltla během jednoho dne... a ačkoliv mě na začátku trochu zarazila ta syrovost s jakou autor popisuje... no nechci spoilerovat, ale myslím, že budeš vědět o čem mluvím :D Už se těším na další díl! ♥ :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
NAŠE IKONKAKOMU FANDÍMESPOLUPRÁCE

|© Berry Lettyen's & Nox 2012 - 2014|design © Berry Lettyen's|všechna práva vyhrazena|