Spíš takový informační článek...

20. června 2013 v 17:55 | Berry Lettyen's |  Co mi na mysl přišlo a pak na blogu přistálo
Čaute. Takže, abych pravdu řekla vůbec nemám chuť blogovat, ale slibuju, že to přes víkend napravím :).

No, to nebylo všechno. Ráda bych začala tím, že přes pátek, sobotu, neděli už 100% doplním ty knihobraní a pak bych si taky někdy chtěla udělat nový design, ale přednost má samozřejmě All :). Proč zase nový design? Tenhle hnědý je sice pěkný, ale raději bych něco obdobného, ale v nějaké méně "suché" barvě takže třeba v zelené nebo tyrkysové, to ještě uvidím :).

Dál chci říct, že Prach zatím moc nepostupuje. Mám na sedmnáctku tolik nápadů, ale nevím, který vybrat, nejlépe promyšlené mám dvě verze a obě jsou poměrně dobré, jenže když bych použila tu první, kterou vážně moc použít nechci (Zoey ví ;D, kdyby ne vzpomeň si na můj sešit XD), takže beru víc v úvahu tu druhou.

Pak jsem na tom taky mizerně se čtením. Tedy ne že bych na to byla "mizerně" ale stále si kupuju další a další knihy (ano, za vysvědčení jsem si jich objednala pět a jedna ještě přibude, ale až dýl). Ale řekla jem si, že toho Hostitele do konce týdne dočtu :D a pak dočtu Šifru mistra Leonarda a pak mezi čtením těch nových knížek budu číst Angels&Demons :DD (my first book in english xD). To by šlo, takže když se povede bude tu někdy v nejbližší době recenze na Hostitelka :* (jo jsem naprosto jebnutá, ale tuhle knihu od Meyerové jsem si zamilovala, daleko víc v ní projevuje svůj vypravovatelský talent než v Twilight xD). Ach jo snad vás můj vyčerpávající článek neumořil a nakonec vám sem dám jednu božžžííí písničku :DDD


Přišla jsem naní díky facebook stránce Abbys, která říkala, že je naprosto skvělá k Deliriu, které jsem zatím nečetla, ale je jednou z těch knížek, které jsem si objednala, tak uvidím ;D. Mě se zatím dokonale hodí k něčemu novému, o kterém za chvíli budete vědět víc :D (jasně, že příběh xD).
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
NAŠE IKONKAKOMU FANDÍMESPOLUPRÁCE

|© Berry Lettyen's & Nox 2012 - 2014|design © Berry Lettyen's|všechna práva vyhrazena|